Nasz udział w targach DUPHAT 2024 w Dubaju
Nasz udział w targach DUPHAT 2024 w Dubaju

Dnia 9.01.2024 nasza reprezentacja firmy miała ogromną przyjemność gościć na prestiżowych targach dotyczących branży farmaceutycznej DUPHAT 2024 w Dubaju.

DUPHAT od 28 lat pełni istotną rolę w obszarze rozwoju przemysłu farmaceutycznego na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Jest kluczową platformą edukacyjną i networkingową.

Wydarzenie skupia w sobie wiele aspektów z zakresu nowatorskich rozwiązań.

Uczestnikami wydarzenia są nie tylko producenci gotowych produktów, sieci aptek i dystrybutorzy, lecz również dostawcy surowców.

Podczas trzydniowego wydarzenia odbywają się cenne w informacje konferencje, prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie naukowej i farmaceutycznej. Istnieje również możliwość uczestnictwa w warsztatach i panelach tematycznych. Rok 2024 skupia się na nowych trendach i postępie w obszarze produkcji, ujmując jednocześnie najnowsze przepisy odnośnie bezpieczeństwa i skuteczności leków w regionie.

Dzięki udziale w targach, mieliśmy możliwość poszerzyć swoją wiedzę i świadomość z zakresu produkcji i innowacji. Otwartość na nowe informacje sprzyja rozwojowi i zwiększa motywacje w celu ulepszenia istniejących już zastosowań.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 888 333 005
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium