Sprzedaż hurtowa suplementów diety

Dostarczamy naturalne suplementy z gwarancją atrakcyjnych warunków współpracy

Twoja firma sprzedaje suplementy? Prowadzisz aptekę lub sklep internetowy?

Zaskocz swoich klientów wyjątkowymi suplementami MyLaborell. Zapewniamy preferencyjne warunki współpracy. Oferujemy suplementy wysokiej jakości, rabaty oraz dogodne formy płatności.

W ramach współpracy zapewniamy:

wsparcie-marketingowe-ico

Wsparcie marketingowe

Seria suplementów MyLaborell została przygotowana z najwyższą precyzją.
Położyliśmy nacisk na stworzenie wysokiej jakości suplementów, nowoczesne opakowania, rzetelne opisy produktu oraz zdjęcia – wszystko to udostępniamy naszym partnerom. Chcemy ciągle rozwijać gamę produktów i aktywnie wspierać dystrybutorów w sprzedaży suplementów.

indywidualne-warunki-ico

Indywidualne warunki współpracy

Uważamy, że kluczem do dobrej współpracy jest elastyczność i indywidualne podejście. Dlatego jako nasz partner otrzymasz Osobistego Opiekuna Laborell, który przygotuje indywidualną ofertę. Będzie również osobą odpowiedzialną za cały proces współpracy, na każdym jego etapie.

dostawa-ico

Optymalizacja dostaw

Osobisty Opiekun Laborell zadba o to, aby uzgodnić optymalną wielkość zamówień oraz warunków i terminów dostawy. Planując te elementy z wyprzedzaniem, staramy się podnosić jakość współpracy.

nowe-produkty-ico

Nowe produkty

Dobrze znamy branżę. Zajmujemy się również produkcją kontraktową suplementów diety. Tworzymy produkty, stale monitorujemy sytuację na rynku. Naszym celem jest poszerzanie oferty produktów o nowe bestsellery, które sprzedawać się będą jak ciepłe bułeczki.

jakosc-suplementow-ico

Najwyższa jakość produktów

Dobrze dopracowana formulacja, wysoka zawartość składników aktywnych przekładają się na najwyższą jakość produktu. Wszystko to zamknięte w nowoczesnym opakowaniu. Dbamy o wysoką jakość na każdym etapie – od produkcji po dostawę.

Osobisty Opiekun

Kładziemy duży nacisk na jakość współpracy z dystrybutorami. Każdy klient otrzymuje Osobistego Opiekuna, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące produktów i warunków współpracy. Pomoże przygotować i zrealizować zamówienia, a także czuwa nad prawidłowym przebiegiem dostawy.

Jeśli chcesz zapoznać się dokładnie z ofertą – zapraszamy do kontaktu:

+48 511 311 010

sklep@laborell.pl

Osobisty Opiekun Laborell

Wyślij zapytanie

Jeśli zainteresowały Cię suplementy MyLaborell, chcesz zaoferować swoim klientom nowe, atrakcyjne produkty, zapraszamy do kontaktu.

Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy. Osobisty Opiekun skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oferty.

wspolpraca-laborell-orange
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
laborell.pl